Zbuduj współpracę ze swoim dzieckiem – Kurs online


Zapisz się na listę osób zainteresowanych
Zostaw swoje imię i adres e-mail, a zapiszę Cię na mój newsletter dotyczący tego kursu. Dzięki temu dowiesz się o rozpoczęciu zapisów.
Twoje imię:
Adres e-mail:

Zbuduj współpracę ze swoim dzieckiem

Kurs online prowadzony przez Gosię Stańczyk.

„Dziecko mnie nie słucha”, „Wciąż chce robić po swojemu”, „Mogę mówić po tysiąc razy bez efektu” – mawiają rodzice.

To kurs, podczas którego chcę zaproponować rozwiązania, dotyczące tego:

  • jak budować z dzieckiem współpracę, zamiast nakłaniać je do podporządkowania,
  • jak formułować komunikaty, by dziecko miało szansę je usłyszeć,
  • jak interpretować dziecięce zachowania i znaleźć przyczynę dziecięcej odmowy,
  • jak szukać rozwiązań, które będą do zaakceptowania dla wszystkich zainteresowanych.

O mnie

Gosia Stańczyk

Jestem psychologiem, mamą trojga dzieci. Wspieram rodziców i nauczycieli w poszukiwaniu wiedzy, narzędzi i sposobów na satysfakcjonujący, oparty na szacunku kontakt z dziećmi. Udzielam konsultacji psychologicznych, prowadzę warsztaty dla rodziców, webinaria i superwizyjne spotkania dla nauczycieli. Piszę blog poświęcony sprawom rodzicielstwa i rozwoju: www.gosiastanczyk.pl.

Organizacja kursu:

Podane zagadnienia będę omawiała kolejno, w przesyłanych uczestnikom w kolejne dni kursu filmach (10-15 minut każdego dnia). Ma to na celu pochylenie się nad każdym z tematów osobno i umożliwienie Wam podjęcia refleksji nad każdym z nich. Filmy będą dostępne jeszcze 2 miesiące po zakończeniu szkolenia, więc jeśli nie odsłuchacie ich od razu, będzie możliwość wrócenia do nich w dowolnej chwili. Wraz z filmem będę przesyłała w formacie PDF krótkie podsumowanie każdego zagadnienia (dla wzrokowców).

Możliwość bezpośredniego kontaktu zapewni nam Webinar Q&A, adresowany wyłącznie dla uczestników kursu, podczas którego będę odpowiadała na Wasze pytania.

Grupa na Facebooku

Grupa na FB będzie miejscem tylko dla osób korzystających z kursu. Będzie to więc mała społeczność, skoncentrowana na konkretnym celu.

Chcemy by przede wszystkim była to Wasza przestrzeń, służąca do wymiany myśli, refleksji, wątpliwości, doświadczeń, wzajemnego wspierania się w procesie pracy ze sobą podczas kursu, a także po jego zakończeniu.
Chcemy stworzyć miejsce w którym będziecie mogli wzajemnie pobudzać się do rozwoju, inspirować do szukania nowych strategii, do budowania bliskiej relacji z dzieckiem, poszukać pomocy w trudnych momentach.
Wspierać Was będzie Ania Hawryluk. Będzie obecna na grupie jako moderator i jako mama 6 latka.  Będzie Was wspierać i dbać o to by grupa była dla Was miejscem bezpiecznym.

Program kursu:
Dzień 1: Do czego dążymy, czyli czym jest współpraca?
Dzień 2: Nawiązanie kontaktu
Dzień 3: Czym jest przywództwo w rodzinie i dlaczego dzieci go potrzebują?
Dzień 4: Spojrzenie na sytuację z perspektywy dziecka. Jak usłyszeć swoje dziecko?
Dzień 5: Dlaczego dziecko odmawia współpracy?
Dzień 6: Szukanie alternatywnych rozwiązań.
Dzień 7: Postawić na zabawę.

Kurs online

  • 7 filmów wideo z PDF’ami
  • udział w webinarium Q&A na żywo
  • dostęp do grupy na Facebook’u
  • wsparcie e-mailowe prowadzącej
    w trakcie trwania kursu

Jeśli chcesz dowiedzieć się o starcie kolejnych zapisów, zapisz się na newsletter podając niżej swój adres e-mail oraz imię.

Zapisz się na listę osób zainteresowanych
Zostaw swoje imię i adres e-mail, a zapiszę Cię na mój newsletter dotyczący tego kursu. Dzięki temu dowiesz się o rozpoczęciu zapisów.
Twoje imię:
Adres e-mail: